aboutme.jpg

Hej.

Witaj na moim blogu. Znajdziesz tutaj trochę stylu, podróży i jedzenia. Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba!

Too Faced Better Than Sex czy L'Oreal Paradise Extatic?

Too Faced Better Than Sex czy L'Oreal Paradise Extatic?

too-faced-vs-loreal-2.jpg

Niedawno na rynek trafiła nowa maskara. Oczywiście nie można narzekać na ich niedobór. Jednak mamy wrażenie, że kobiety nieustannie poszukują tej jedynej - idealnej, dzięki którym nasze rzęsy będą wydłużone, podkręcone i maksymalnie pogrubione.
Wydawało się, że przez lata królowała bez wątpienia maskara Too Faced Better than Sex. My jednak znalazłyśmy dla niej drogeryjny zamiennik. Nowa maskara L'Oreal Paradise Extatic jest o 40% tańsza, ma podobne w różowej tonacji opakowanie i wydawałoby się również prawie identyczną szczoteczkę. 
Wypróbowałyśmy dla Was oba produkty. Czy w tym wypadku droższa wciąż znaczy lepsza?

Too Faced Better than Sex Mascara

Maskara ma piękne matowo - różowe opakowanie. Szczoteczka w kształcie klepsydry jest duża i bardzo gęsta, dzięki czemu łatwo rozczesuje rzęsy.
Formuła maskary jest zbita, przez co niestety mogą tworzyć się grudki. Zalecamy przetrzeć szczoteczkę przed nałożeniem produktu. Maskara nadaje rzęsom niebywałej długości i gęstości bez efektu 'owadzich nóżek'.

Cena: 105 zł
Dostępność: wyłącznie w perfumeriach Sephora

Photo: Too Faced

L'Oreal Paradise Extatic Mascara

Maskara ma matowo - błyszczące opakowanie w kolorze różu i miedzi. Szczoteczka jest mniejsza od Better than Sex, a kształt jest wygodniejszy przy rozczesywaniu. 
Formuła maskary jest lżejsza i łatwiej do nałożenia. Równomiernie pokrywa rzęsy, wydłuża je, pogrubia i podkęca. Paradise Extatic ma bardziej naturalne wykończenie, jednak jest wystarczająco spektakularne.

Cena: 61 zł
Dostępność: drogerie sieci Rossmann, Hebe oraz Superpharm

Photo: L'Oreal

Już rozumiemy czemu Too Faced Better than Sex jest faworytem wśród klientek Sephory. Maskara przy dwóch warstwach nadaje rzęsom niebywałej długości i grubości. Dla tego samego efektu przy Paradise Extatic trzeba nałożyć conajmniej 6 warstw, jednak przy rzadszej konsystencji nie musimy przejmować się grudkami czy posklejonymi rzęsami. Plusem jest również łatwość przy demakijażu. 
Naszym zdaniem maskara L'Oreal Paradise Extatic jest bardzo dobrą maskarą, zwłaszcza jak można kupić ją w promocji za mniej niż 30 zł. Natomiast Too Faced Better than Sex, wspaniała maskara sama w sobie, nawet w promocji - 20% w Sephorze wciąż kosztuje ponad 80 zł. Uważamy, że za ułamek ceny oryginału maskara L'Oreal jest wspaniałym zamiennikiem.

MAC: Usta -20%

MAC: Usta -20%

MAC: Top 10

MAC: Top 10